Jar

Praktické rady pri výbere rotačnej kosačky

Praktické rady pri výbere rotačnej kosačky

Kosačky na trávu so zberným košom poskytnú úhľadný výsledok a ušetria váš čas, pretože nemusíte pokosenú trávu po dokončení kosenia zhrabávať. Kosačku môžete využiť tiež na jeseň pre zber spadnutého lístia. Vhodné je tiež využitie zberu, ak chcete predísť alergickým reakciám na trávu a zabrániť náletu semien burín.

Praktické rady pri výbere trávneho traktora

Praktické rady pri výbere trávneho traktora

Záhradné traktory vám umožnia dosiahnuť tie najlepšie výsledky pri použití metódy kosenia, ktorá bude najlepšie vyhovovať vášmu trávniku. Záhradný traktor  s integrovaným zberným košom zvolíte, ak chcete zbierať pokosenú trávu s cieľom  dosiahnuť úhľadný trávnik. Pre nepravidelné kosenie vyššej trávy zvoľte traktor s bočným vyhadzovaním. Tieto záhradné traktory sú vybavené zariadením na prepínanie režimu kosenia na mulčovanie, ak váš trávnik potrebuje hnojivo. Ovládanie zmeny režimu vykonávate z miesta obsluhy.  Ak použijete k záhradnému traktoru rôznorodé príslušenstvo, získate univerzálny záhradný stroj pre celoročné použitie.

Praktické rady pri výbere žacieho mulčovacieho stroja RIDER

Praktické rady pri výbere žacieho mulčovacieho stroja RIDER

S kosiacim zariadením zaveseným v prednej časti máte dokonalú kontrolu nad pracovnou plochou. Umiestnenie kosiaceho zariadenia vám zároveň umožní dosiahnuť pod kry a dostať sa bližšie k plotom a stenám. Jedinečný systém kĺbového riadenia umožňuje zatáčanie zadných kolies pod strojom. Vďaka tomuto unikátnemu kĺbovému riadeniu je dosiahnuté veľmi ľahké ovládanie žacieho stroja. Pracujete oveľa efektívnejšie a docielite vynikajúce výsledky rýchlejšie a s menšou námahou. Široká ponuka príslušenstva vám pomôže zvládnuť aj iné práce na záhrade v priebehu celého roka.

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)