Praktické rady pri výbere žacieho mulčovacieho stroja RIDER

S kosiacim zariadením zaveseným v prednej časti máte dokonalú kontrolu nad pracovnou plochou. Umiestnenie kosiaceho zariadenia vám zároveň umožní dosiahnuť pod kry a dostať sa bližšie k plotom a stenám. Jedinečný systém kĺbového riadenia umožňuje zatáčanie zadných kolies pod strojom. Vďaka tomuto unikátnemu kĺbovému riadeniu je dosiahnuté veľmi ľahké ovládanie žacieho stroja. Pracujete oveľa efektívnejšie a docielite vynikajúce výsledky rýchlejšie a s menšou námahou. Široká ponuka príslušenstva vám pomôže zvládnuť aj iné práce na záhrade v priebehu celého roka.


Čo by ste mali mať na pamäti pri nákupe žacieho stroja RIDER

  • Kĺbové riadenie spoločne s hydrostatickou prevodovkou zabezpečuje jednoduchú prevádzku a preto môžu byť práce vykonané s väčšou precíznosťou.
  • Ak je vaša trávnatá plocha klzká alebo v niektorých častiach svahovitá,  alebo ak uvažujete o používaní žacieho stroja rider po celý rok, vyhotovenie s náhonom na štyri kolesá  bude veľmi dobrou investíciou.
  • Vyberte si z ponuky príslušenstva ako je zberač trávy (sweeper), vozík, odmachovač, prevzdušňovač, rozmetadlo,  snehová radlica, snehová fréza alebo rotačná kefa na zametanie.
  • Praktické rady pri výbere žacieho mulčovacieho stroja RIDER

Tags Mulčovací stroj, Rider, Trávnik, Záhrada